Vítejte na stránkách finanční skupiny FEDS, víte že


Finanční poradce, rodinný lékař , rodinný právník

3 lidé, které v životě nejvíce potřebujeme

všechny tři bychom měli využívat preventivně a ne až tehdy dojde - li k naléhavé situaci, kterou je třeba okamžitě řešit - tu už často i odborník může řešit jen obtížně pokud to ještě vůbec jde. Co dělá lékař a právník je Vám, možná jasnější co Vám může přinést finanční poradce o tom bychom Vás rádi informovali.
Především stejně jako lékař a právník : prevence ( např. zdravé zuby - předpoklady si vytváříme v mládí) zdravé finance můžeme zajistit svým dětem rovněž již v mládí zdravý způsob života ? - určitě zlepší naše zdraví, hýření mívá těžké následky rovněž pro naší peněženku, ale také nás může dostat do situace , kdy dojde i na právníka Než si vezmu nějaký zaručený přípravek pro vylepšení zdraví konzultace s odborníkem mi může ušetřit zdravotní komplikace a pravděpodobně i peníze a tak je to se vším.
Jde především o I N F O R M A C E

a o to J A K   S   N I M I   P R A C O V A T

a o tom je také naše finanční poradenství

Finanční poradenství :
každý z nás chce své peníze mít bezpečně a výnosně uloženy máte ale čas vyhodnocovat a zjišťovat si všechny informace ? máte čas zjišťovat, která informace je reklamní bublina , a která je pro Vás skutečně důležitá ? Nechcete nakupovat produkty, které ani nepotřebujete ?
My Vám nabízíme komplexní celoživotní službu !
Rodinný finanční poradce, který Vás bude provázet světem financí s ohledem na Vaše konkrétní a osobní potřeby a možnosti stejně jako rodinný lékař se stará o Vaše zdraví.
Vlastní poradenství je přitom zdarma. Nemusíte obíhat několik institucí - výběr nejvýhodnějších variant provedeme za Vás a v případě Vašeho odsouhlasení smlouvu i uzavřeme.

Projděte si následující stránka a v případě zájmu nás kontaktujte.

Můžete nás navštívit v našich kancelářích nebo přijedeme za Vámi.

mám zájem o více informací >>>

optimalizováno pro IE.4 a vyšší      © designed by webmaster